Dovoz automobilu
na přání

Nevybrali jste si z naší nabídky nebo sháníte něco konkrétního? Využijte možnost dovozu vozu na objednávku (ceník služeb ↓ zde). Kontaktovat nás můžete zde. Případně sledujte v sekci novinky nové vozy na cestě.

Prodej automobilů ze skladových zásob

Potřebujete nové auto a ihned odjet? Prohlédněte si naše skladové vozy zde ↗. Můžete také využít náš online prodej viz. karta každého vozu. Nebo se podívejte na vozy na cestě, viz sekce novinky.

Oprava laku a barvy
bez stříkání

Poškozený lak z parkoviště, nepozorný soused, hravé děti? Běžné metody opravy laku nestačí a lakovna je zbytečná? Využijte naší službu opravy laku bez stříkání.

Mytí exteriéru i interiéru párou

Všechny naše vozy jsou důkladně vyčištěné. Používáme suchou páru o teplotě až 160℃, která spolehlivě ničí bakterie, viry a plísně. Máte už své vlastní auto, nevadí, vyčistíme Vám i Váš vůz. Nabízené služby a ceník ↓ zde

Servis

Výměna motorového oleje, filtrů, brzdové a chladící kapaliny, výměna brzd apod. Proplach motoru, aditivace oleje, keramická ochrana motoru, dekarbonizace, desinfekce klimatizace.

Využijte služeb našeho servisu. Ceník ↓ zde

Montáž tažného zařízení vč. programování

K dispozici je Vám náhradní vůz VW Golf 8. Ceník půjčovného ke stažené ↓ zde.

Pneuservis

  • Přezutí kolo za kolo s diskem + vyvážení (do 20″) za 250 Kč / 1 kolo
  • Přezutí pneu z disku na disk + vyvážení (do 20″) za 500 Kč / 1 kolo
  • Nadrozměrné pneu, Offroad pneu, +30% k celkové ceně – nízkoprofilové pneumatiky nepřezouváme!
  • Sezónní uskladnění pneu / kol vč.pneu 800 Kč / sada / sezóna

Doplňkové služby pro vozy Ford

  • Navýšení výkonu motoru 2.0 TDCi ze 110kW na 132 kW – 2.000 Kč
  • Trvalé vypnutí systému Start-Stop 2.000 Kč
  • Montáž zadní parkovací kamery pro SYNC 2 a SYNC 3 – 6.500 Kč
  • Montáž tažného zařízení vč.programování FORD. Cena montáže od 5.500 Kč, cenu tažného zařízení a typové elektropřípojky najdete na ↗ www.tazne.cz

Zapůjčení střešního boxu

Střešní box Kamei Delphin o objemu 470 litrů nebo Thule Motion XXL o objemu 610 litrů. K dispozici příčníky Thule Wingbar Evo o délce 125 cm nebo 150 cm a univerzální adaptéry Thule na střešní ližiny. Půjčovně za kompletní set 100,- Kč / 1 den. Vratná kauce 3000kč

Prodloužená záruka

Garance Sema CARS – kvalitě našich vozů věříme na 100%, proto ke všem našim vozů poskytujeme zdarma PLNOU ZÁRUKU na 6 měsíců nebo 15.000 km. Naší záruku lze prodloužit o další 3 roky a neomezený počet kilometrů. Při záruční opravě vozu lze bezplatně využít náhradní vůz, který je Vám u nás k dispozici.
VOP Garance Sema Cars↓ zde. Orientační cenu prodloužené záruky vč. podmínek
naleznete na kartě každého vozu v aktuální nabídce.

Výhodné komplexní pojištění

Zajistíme Vám veškerá pojištění pro Vás vůz – povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel nebo střetu se zvěří, vč. rozšířené asistence. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami v ČR, individuální slevy od ČPP.

Ověřený stav km

Jsme autorizované pracoviště společnosti CEBIA. Všechny vozy důkladně kontrolujeme, prověřujeme a za stav km Vám ručíme. Ke každému vozu dostanete kompletní servisní záznamy.

Jasný původ

Všechny naše vozy pochází od ověřených leasingových společností a autorizovaných dealerů. Vozy nekupujeme od překupníků ani v bazarech. K vozu vždy dostanete kompletní dokumentaci.

Financovaní

Zajistíme Vám výhodné financování u našeho partnera ČSOB Leasing a.s., bez poplatků a bez dokládání příjmů (platí pro IČO). Rychlé vyřízení a schválení. Pro bližší informace nebo kalkulaci nás kontaktujte.

Důkladně prověřená vozidla

Nekupujete zajíce v pytli. Naše vozy prochází komplexní vstupní prohlídkou. Disponujeme servisním zázemím, vyškoleným technikem, moderní a profesionální autodiagnostikou, měřákem laku. Výsledkem kontroly je technicky protokol, který je součástí kupní smlouvy. O autě víme vše a vše Vám o něm řekneme. Držíte se hesla důvěřuj, ale prověřuj? Přijeďte se svým mechanikem. Naše zázemí je Vám k dispozici.