FAQ

Odpovídáme na nejčastější dotazy našich zákazníků:

 

Jaký mají námi nabízená vozidla původ?

Jedná se vždy o vozy z ukončených operativních leasingů, nebo běžných leasingů od předních evropských leasingových společností a od autorizovaných dealerů jednotlivých značek. Vozy jsou zejména z Belgie, Německa, Holandska a Lucemburska. Vždy vybíráme vozy v nejlepším možném technickém stavu, s jasnou servisní historií. 

Jaká je výhoda našich vozidel?

Především pravidelný značkový servis, záruka stavu najetých km a právní záruky na původ vozu. 

Proč vozidlo z dovozu?

Jednoznačně kvůli kvalitě. Kromě obecně známých faktů o stavu českých silnic, kde vozidla podléhají rychlejšímu opotřebení, jsou to také kvalitnější paliva a servis vozidel. Dále také stav ujetých kilometrů, který odpovídá realitě. Leasingové společnosti ani autorizovaní dealeři nemají stejně jako my, potřebu upravovat stav tachometru. Např. v Belgii je podíl stočených vozidel 0,75%, kdežto v ČR je hovoří až o 60%. Zároveň se na západ od našich hranic jedná o trestný čin. 

Jakým způsobem prověřujete vozy?

Všechny vozy prověřujeme jak po technické stránce tak po stránce právní. U všech vozidel provádíme testovací jízdu, diagnostiku vozu, kontrolu podvozku, stavu karoserie, měříme sílu laku, stav provozních kapalin atd. Dále vůz necháváme prověřit společností Cebia a to jak stav najetých kilometrů, tak i stav právní nebo odcizení. 

Jakou mám záruku, že vůz nemá stočený tachometr?

Všechny vozy necháváme nezávisle prověřit společností Cebia, se kterou máme uzavřenou smlouvu. Zároveň Vám stav kilometrů garantujeme i ve smlouvě. Vozy nakupujeme u prověřených dodavatelů.

Jakou mám záruku, že vůz nebyl v minulosti havarovaný?

Jak jsme již uvedli, vozy prověřujeme i po technické stránce, vč. kontroly zda vůz nebyl havarován, lakován atd. Pokud byl vůz lakovaný (což neznamená, že byl havarovaný) pak tuto informaci vždy kupujícímu sdělíme. Například u vozů z operativního leasingu leasingová společnost vždy provede nezbytné opravy, tak aby byl vůz v perfektním stavu.

Můžu si přivést svého mechanika nebo zavést vůz do servisu?

Ano, samozřejmě můžete.

Mají vozy platnou STK a ME?

Všechny vozy mají novu STK a ME, tzn. na další 2 roky. Protokol o měření emisí a zpráva z technické prohlídky vždy dostanete k vozu.

Mají vozy české doklady?

Některé vozy již mají české doklady, jiné registrujeme až na kupujícího. Výhodou je, že jste v českém VTP uvedeni jako první majitelé v ČR.

V inzerátu máte uvedenou 7 denní lhůtu pro vrácení vozu, co to znamená?

Ve stručnosti to znamená, že po splnění určitých podmínek máte 7 dní na vrácení vozu a peněz.

Co všechno obsahuje kupní cena?

Cena zahrnuje cenu vozu, nové STK a ME, kompletní kontrolu vozu vč. výstupu ze servisu, Cebia report, kompletní vyčištění vozu, doplněné provozní kapaliny. U vybraných vozů je k dipozici druhá sada pneumatik a roční záruka na technická stav vozu zdarma.

Co je to roční záruka na technický stav vozu?

Ve spolupráci se společnosti Defend Insurance poskytujeme na vybrané vozy roční záruku na technický stav vozu. Tato záruka pokrývá cca 80% závad jako u tovární záruky nového vozu. Záruku lze prodloužit případně upravit dle požadavků zákazníka. U vybraných vozů tuto záruku poskytujeme zdarma, u ostatních vozů lze tuto službu přikoupit.

Jak je to s druhou sadou pneumatik?

U vybraných vozů je druhá sada pneumatik součástí. V případě kdy tomu tak není, dokážeme Vám druhou sadu pneu zajisti, vč. přezutí za výhodnou cenu.

Můžu si u Vás sjednat pojištění?

Ano, můžete. Naším partnerem je Česká podnikatelská pojišťovna. Ceny pojištění dokážeme dostat i pod cenu internetových srovnávačů.

Můžu si u Vás objednat vůz?

Ano, vůz si můžete objednat dle Vašich požadavků. Čím budete konkrétnější, tím lépe se nám bude vůz pro Vás hledat. Na základě prvotní objednávky, která je nezávazná, Vám budeme zasílat vozy z nabídky leasingových společností. Pokud Vás vůz zaujme, uděláme maximum, abychom pro Vás vůz zajistili. V tomto okamžiku je objednávka závazná. Vůz dodáme zpravidla do 15 pracovních dnů, v takovém stavu, abyste mohli rovnou jezdit.

Co když dodaný vůz nebude odpovídat požadavkům?

V tomto případě můžete od smlouvy bezplatně odstoupit.

Co je pro nás zavazující?

Naší prioritou je férový přístup k zákazníkovi, vstřícnost a maximálně profesionální služby.